ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2012 Pazar 19:14

Teferrüç Mahallesi'ne yeni hizmet binası

Teferrüç Mahallesine yeni hizmet binası


Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Teferrüç Mahallesi toplantısını açılışını yeni yaptıkları mahalle muhtarlık hizmet binasında gerçekleştirdi.

    Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Teferrüç Mahallesi’ne yeni yapılan mahalle muhtarlık hizmet binasını ziyaret etti. Başkan Keskin, Teferrüç Mahalle Muhtarı Ahmet Almamış ve mahalle sakinleri ile yeni muhtarlık hizmet binasının açılış kurdelesini kesti. Başkan Keskin’e, AK Parti Yıldırım ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

    Teferrüç Mahallesi hizmet binasının mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni eden Başkan Keskin, vatandaşların muhtarlıkla ilgili işlemlerini buraya gelerek kolayca halledebileceklerini söyledi. Yeni mahalle hizmet binasında, Teferrüç Mahallesi toplantısını da gerçekleştiren Yıldırım Belediye Başkanı Keskin, vatandaşları ve mahalle muhtarı Ahmet Almamış’ı dinledi. Düzenledikleri mahalle toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Özgen Keskin, yerinde yönetim anlayışı ile her gün bir mahalleyi ziyaret ettiklerini kaydetti. Bu ziyaretlerle sorunları ve çözümlerini yerinde gözlemlediklerini aktaran Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, bu sayede vatandaşların isteklerinin daha kısa sürede halledildiğini belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER