ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Mevzi Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 13:37

Tayini çıkan emniyet personeline veda kahvaltısı

Tayini çıkan emniyet personeline veda kahvaltısı


Rize İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’nde yıllarca görev yapan ve geçtiğimiz günlerde değişik illere tayinleri çıkan sekiz KOM personeli onuruna veda kahvaltısı düzenlendi.

İldeki özel bir restoranda düzenlenen veda kahvaltısına İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Dinç, KOM Şube Müdürü Hasan Özkan, şubede görev yapan ve tayini çıkan personeller katıldı.
Burada konuşan Müdür Hüseyin Yenice, tayini çıkan polislerin uzun yıllar Rize’de görev yaptığına dikkat çekerek, "Türkiye’de denize kıyısı olan tek şark bölgesi il Rize’dir. Buradaki şark görevini doldurarak ülkemizin değişik illerine tayin olan arkadaşlarımız kaçakçılık başta olmak üzere birçok konuda ilimizde önemli başarılara imza atmıştır. Burada elde ettikleri tecrübeler gidecekleri ildeki görev yerlerinde çok etkili olacaktır. Bugüne kadar yaptıkları faaliyetlerle bizleri gururlandıran ve tayini başka illere çıkan personelimize yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum." dedi.

Kahvaltının ardından Hüseyin Yenice, Mustafa Dinç ve Hasan Özkan, tayini çıkan sekiz personele ildeki başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER