ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 09:53

Tatvan tanıtım günlerine hazır

Tatvan tanıtım günlerine hazır


Bitlis’in Tatvan ilçesi 31 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında İstanbul Feshane'de düzenlenecek olan “Bitlis tanıtım günlerine” hazırlanıyor. Tanıtım günleri kapsamında 4 gün boyunca Tatvan İstanbul’a taşınıp burada her yönüyle tanıtılacak.
Düzenlenecek olan tanıtım günler kapsamında Tatvan Kaymakamı Murat Erkan Başkanlığında, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasında değerlendirme ve istişare toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda tanıtım günlerinde neler yapılacağı, neler tanıtılacağı ve organizasyonlar gibi konular üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.
Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, tanıtım günlerinde Tatvan’ın her yönüyle anlatılacağını söyledi. Ekip olarak Tatvan’ın tanıtımı için tanıtım günlerine hazır olduklarını dile getiren Erkan, “Tatvan marka şehir diyoruz. Tatvan’ın tanıtılacak çok şeyi var. Sadece şu anki mevcut olan eserleri ve güzelliklerini İstanbul’a taşıyabilirsek Tatvan’ın başka tanıtıma ihtiyacı yok. İlçemizi daha öncesinde Ankara’da tanıtmıştık. Ancak bu defa Ankara’dan farklı olacak. Çünkü daha tecrübeli bir ekiple hazırlanıyoruz. Hem fiziki anlamda hem de ekip olarak inşallah Tatvan’ımızı en iyi şekilde tanıtacağız. Tanıtım günlerinde herkesi standımıza bekliyoruz. Standımıza gelen misafirlerimize Tatvan’a yakışır şekilde misafirperverliğimizi göstereceğiz. Tanıtım günleri için herkesten destek aldık. Onlara da desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. İnşallah tüm Tatvanlılar olarak hep birlikte ilçemizi her yönüyle en iyi şekilde tanıtacağız. Biz şimdiden herkesi standımıza davet ediyoruz.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER