ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 15:24

TAGİD’ten huzurevinde iftar

TAGİDten huzurevinde iftar


 Mersin’in Tarsus İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Girişimci İş Adamları Derneği(TAGİD) Tarsus Huzurevi sakinlerine iftar yemeği verdi.

İftar yemeğinden sonra okunan duaların ardından huzurevi sakinleri ile uzun süre sohbet eden sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen TAGİD Başkanı Faruk Kıraç ve yönetim kurulu üyeleri, huzurevi sakinlerinin hayır ve dualarını aldılar.

Huzurevi sakinleriyle bir araya gelmenin kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini ifade eden TAGİD Başkanı Faruk Kıraç, “Sizlerin varlığı bizim için büyük bir şeref, onur ve huzur kaynağıdır. Bu huzuru almamızda ve bu mutluluğu tatmamızda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada kazandığımız huzuru başka hiçbir yerde almadık. Siz büyüklerimiz başımızda olduğunuz sürece bu devletin boynu bükülmez. Hepinizin sağlıklı ve mutlu bir ramazan geçirmenizi ve bayrama kavuşmanızı temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Tarsus Huzurevi Müdürü Ahmet Yıldırım ise, verilen iftar yemeğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta TAGİD Başkanı Faruk Kıraç olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER