ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 14:06

Su, Mustafakemalpaşa’da vatandaşları dinledi


AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, Mustafakemalpaşa ilçesindeki Kömürcükadıköy ve Yenice köylerinde vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Kerim Akça ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ın da eşlik ettiği Milletvekili İsmet Su’nun ilk durağı Yenice köyü oldu. Köylülerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen milletvekili, duanın ardından ikram edilen keşkeğin tadına vatandaşlarla birlikte baktı.

Milletvekili Su ve beraberindeki grup daha sonra Kömürcükadıköy’ün şenliklerine katıldı. Bursa’ya farklı şehir ve yörelerden gelen vatandaşların olduğu şenliklerde vatandaşlara seslenen Su, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Su, şunları söyledi: "Geçmişte yapılan hatalı politikaların da etkisiyle ülkemizin dört bir yanından Bursa’ya gelen birçok vatandaşımız, Bursa’yı da ikinci bir doğum yeri olarak benimsemiştir. Kendi kaderlerini Bursa’nın kaderiyle birleştiren bizlerin önceliği her zaman birlik ve beraberliğimiz olmuştur."

Konuşmaların ardından milletvekili İsmet Su, İlçe Başkanı Kerim Akça ve Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ve beraberindekiler, köylülerle halay çekti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER