ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 18:35

SP'li Vural, projelerini TSO Başkanı Murzioğlu ile paylaştı

SPli Vural, projelerini TSO Başkanı Murzioğlu ile paylaştı


Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Vural, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret ederek projelerini paylaştı.

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı Ali Vural, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti. Ali Vural, seçildikleri takdirde yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Murzioğlu’nu bilgilendirdi. "Saadet Kazanınca Samsun Kazanacak" sloganı ile seçim çalışmalarına girdiklerini belirten Vural, "Halkımızın teveccühünü alırsak, rant belediyeciliği değil, hizmet belediyeciliğini ortaya koyacağız. İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Hizmette partizanlık yapmayacağız. Kapımız herkese açık olacak. İstihdama yönelik yerel ve yaygın kalkınmanın, tarıma dayalı sanayileşmenin, imalata yönelik yatırımların önünü açacağız. Samsun’un en önemli sorunlarının başında çarpık kentleşme gelmektedir. Tecrübelerimiz ile bunu ortadan kaldırıp, Samsun’u daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Yeni ve modern bir Samsun için kolları sıvayacağız. Samsun’un bir başka sorunu olan ulaşım sorununa köklü çözümler ortaya koyacağız. Her projemizde çevre ve insan önceliğimiz olacaktır. Buyurgan değil, hizmetkar olacağız." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise, Ali Vural’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER