ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 16:19

SP'li Ali Vural: Yılmaz panik içerisinde


Saadet Partisi (SP) Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı Ali Vural, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ın tekrar seçilememe endişesi yaşadığını söyledi.

Vural, Yılmaz'ın Tekkeköy’de yaptığı konuşmada 'Yaptığımız hizmetleri anlatmaya kalksak ne günler ne saatler yeter.' şeklindeki sözlerine tepki gösterdi. Vural, “Boş boş oturacak değildi ya.” diye cevap verdi. Vural, “Kendisi 15 yıldır belediye başkanıdır. 15 yıl boyunca boş duracak değildi ya. Tabiî ki bir takım hizmetlerde bulunacaktı. Bunu kalkıp reklam ve seçim malzemesi olarak kullanması panik içerisinde olduğunu göstermektedir.” diye konuştu.

"AMAZON HEYKELLERİ KAÇ AYDA BİTTİ?"

Vural şöyle devam etti: “Sayın Yılmaz’ın hizmetlerini anlatmaya vakti yok, ama Amazon Heykellerini kaç ayda diktiği bellidir. Atakum ve Canik ilçelerinde ıslah etmediği dere yataklarına verdiği ruhsatların kaç günde verildiği açıktır. Çevre ilçelerden gelen yolcuları şehre sokmama ile ilgili çalışmayı kaç haftada bitirdiği halen hafızalardadır. Sayın Yılmaz yaptığı hizmetleri anlatmaya çalışmasın, halk hepsini çok iyi bilmektedir.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER