ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 16:36

SP Yeşilyurt adayı Köksal: Malatya önemli bir seçim yapacak


Saadet Partisi (SP) Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Yaşar Köksal, "Malatya halkı bu seçimde 100 yıllık geleceğinin kararını verecek" dedi.

Yaşar Köksal, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Paşaköşkü Mahallesi’nde işyerlerini ziyaret eden Köksal, burada yaptığı konuşmada, kentin büyükşehir statüsüne kavuştuğunu belirterek şehir insanının yerel seçimlerde seçeceği yöneticilerle Malatya’nın 100 yıllık geleceğine yön vereceğini ifade etti.

30 Mart yerel seçiminin öneminin bir kat daha arttığını ifade eden Köksal, "Malatya halkı vereceği kararla ya rutin belediyecilik hizmetlerinin devam ettiği, büyük bir köy olacak. Ya da büyük hizmetlerle, büyük hedeflerle vizyon projelerle bir cazibe merkezi bir bölge şehri haline gelecektir. Bizler Saadet Partisi olarak yüreği Malatya sevgisi dolan iyi bir ekiple karşınızdayız. Battalgazi'de inşaat mühendisi bir kardeşiniz, büyükşehirde zaten tanıdığınız bildiğiniz bakanlık yapabilecek bir isim Ahmet Münir Erkal, Yeşilyurt'da da mimar olarak ben varım. Sizlerin desteğini bekliyoruz. Gayret bizden, teveccüh sizden, takdir Allah'tan diyoruz." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER