ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mart 2014 Pazartesi 15:23

SP Talas adayı gündüz esnaf ziyareti, gece ev toplantısı yapıyor


Saadet Partisi (SP) Kayseri Talas Belediye başkan adayı Gazali Kip, gündüzleri esnaf ziyaretleri, geceleri ise bina ve ev toplantılarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Hafta sonu gerçekleştirilen köy ve mahalle ziyaretlerinin ardından özellikle akşam saatlerinde gençler ile bir araya gelen Gazali Kip, “Tempoyu yükseltmeye ve birçok adayın yorulup kenara çekildiği bir dönemde taze bismillah diyerek yeniden büyük bir heyecan ile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyoruz” diyor.

Her akşam en az beş altı mahallede farklı yerlerde bina toplantısı yaptıklarını dile getiren Gazali Kip, “Allah’a şükürler olsun ki vatandaşımız artık halka hizmet edecek yöneticileri görmeye başladı. Bize olan teveccühleri gün geçtikçe artıyor. Bir araya geldiğimiz insanlar açıkça bize destek veriyorlar. Çünkü biz bu milletin sesiyiz onların kaygılarını paylaşıyor, duygularını seslendiriyoruz. Ekip olarak ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, meclis üyelerimiz ile adeta şehri karış karış tarıyoruz. Teşkilat çalışmalarıyla da diğer partilerden çok öndeyiz. Biz birlikte başaracağımıza kalben inanıyoruz halkın ve anketlerin verdiği mesajda bu yöndedir” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER