ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 21:01

Sonsöz gazetesi 13’üncü yaşını kutladı


Malatya’da yayın yapan Sonsöz Gazetesi 13'üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.

Mangal Vadisi Restoran'da gerçekleştirilen yıldönümü kutlamasında konuşan gazetenin imtiyaz sahibi Ali Er, Malatya’nın ilk renkli gazetesi olarak yayın hayatına başladıklarını hatırlattı.

13 yıl başladıkları yayın hayatına ilk günkü heyecan ve dinamizm ile yollarına devam ettiklerinin altını çizen Ali Er, bu değerlere güvenilirlik olgusunu da ekleyerek kent kamuoyunu yansıtmaya çalıştıklarını söyledi.

Ali Er, şunları söyledi: “13 yıl önce kurulan gazetemizin gerçek sahibini halkın kendisi olarak görüyoruz. Vatandaşların sorunlarını, kendi sorunumuz gibi görüyoruz. Malatyalılarla kenetlendik, etle tırnak gibi olduk. İnsanın yaşamına dokunduk. Bu yüzden halkın gazetesi hep ilk sıradaki yerini korudu. İlkeli, seviyeli yayın anlayışıyla hep fark yaratan gazetemiz, Malatya’nın aydınlık geleceği olacaktır. Önümüze çıkartılan her türlü zorluklara karşı tepki vereceğiz. Malatyalıların desteğiyle keskin virajları aşacağımıza gönülden inanıyorum. Kamuoyuna mal olmuş gazetemiz, her türlü ayak oyunlarına karşı direnç gösterecektir. Yılmadan yorulmadan alanında uzmanlaşmış ekibiyle yerel hayata yeni soluk katmaya devam edecektir. Yeniliklerin öncüsü Sonsöz Gazetesi, farklı içeriğiyle okurlarının ufkunu açacaktır. Denetleyici, gözetleyici ve halkın adına sorgulayıcı görevini aksatmadan yerine getireceğimize kimsenin şüphesi olmasın.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER