ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 12:59

Siyaset akademisi eğitim programına kayıtlar başlıyor


AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge Başkanlığı tarafından yürütülen Siyaset Akademisi'nin 4. etap eğitimleri 'Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler 4. Programı' adıyla başlıyor.

Siyaset akademisi eğitim programına katılmak isteyenler, 29 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına kayıt yaptırabilecek.
Eğitim programı 20 Eylül'de başlayacak. 6 haftalık bir program dahilinde gerçekleştirilecek siyaset akademisinde eğitim sunumları, akademisyenler ve yerel yönetimler konusunda tecrübeli uzman siyasetçiler tarafından verilecek.

AK Parti Siyaset Akademisi Nevşehir İl Koordinatörü ve Ar-Ge Başkanı Edip Avşar, programa tüm vatandaşların katılabileceğini belirterek, “Yeni dönem siyaset akademimiz il merkez ve ilçelerimiz dahil tüm halkımıza açıktır. Bu organizasyona siyasi görüşü, cinsiyeti fark etmeksizin devlet memurlarımız da katılabilecek. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan katılım diploması verilecek. İlgi duyan vatandaşlarımız kayıt işlemleri için 29 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında AK Parti İl Başkanlığımızca gelebilirler. Kayıt ve sorularınızla ilgili olarak 0384 214 14 50 parti sekreteryası ile iletişime geçebilirler." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER