ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2013 Cuma 15:01

Şirin Park Otel kapılarını açtı

Şirin Park Otel kapılarını açtı


Adana merkezli Şirin Turizm tarafından Dörtyol Kavşağı’nda 10 milyon Euro’ya yaptırılan ‘Şirin Park Otel’ kapılarını açtı.

Şirin Park Otel Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şirin, turizm alanındaki en önemli yatırımları olan ve 2012 yılında temelini attıkları ’Şirin Park Otel’in inşaatını kısa sürede tamamlayarak, turizm sektörünün hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Adana’yı görmeye gelenlerin konaklayacağı bir yaşam alanı oluşturduklarını belirten Şirin, “Bu eser sadece bir otel değil, aynı zamanda restoran ve kafesiyle hemşerilerimiz ve misafirlerimizi yerel damak tatlarıyla buluşturacağımız bir yaşam merkezi olacak.” dedi.

Tesislerinin bir dönüm alana kurulu olduğunu anlatan Şirin, “12 kattan oluşan otelimiz her biri 35 ve 60 metrekare arasında değişen 77 standart, 13 delüx odaları ile toplam 200 yatak kapasitesine sahip. Otelimizin ayrıca 2 balo, 3 toplantı, 2 restoran ve fitness salonu mevcut.’’ diye konuştu

Şirin, aralık ayının ilk haftasından itibaren misafirlerini ağırlamaya başladıkları otelin resmi açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’i davet edeceklerini bildirdi.

Kentin en işlek noktalarından Dörtyol Kavşağı’nda hizmete açılan Şirin Park Hotel, Adana Havalimanı’na 3, merkez otogara ise 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER