SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2014 Salı 16:30

Siirt Üniversitesi'nde ziraat hattı kurulacak

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/siirt-universitesinde-ziraat-hatti-kurulacak-1480579-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/siirt-universitesinde-ziraat-hatti-kurulacak-1480579-622x360.jpg
Siirt Üniversitesinde ziraat hattı kurulacak

Prof. Dr. Murat Erman, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Adnan Memduhoğlu, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Gülahmet İpek basın mensuplarıyla bir araya geldi.


Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, "Çiftçiler sorunlarını ziraat mühendislerimize bildirebilirler.” dedi.

 Siirt Üniversitesi misafirhanesinde yapılan toplantıda, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı ayı ile ilgili kısa bir bilgi veren Rektör Erman, Siirt il ve ilçelerde bulunan çiftçilere yönelik yeni bir Ziraat hattının kurulacağını ve bu hatta çiftçilere uzman ziraat mühendislere sorunları hakkında bilgi verebileceğini açıkladı.

    Rektör Erman, öğrenci sayısının her geçen yıla oranla arttığını ve sadece doğudan değil batıdan da birçok öğrencinin Siirt Üniversitesi'ni tercih ettiğini belirtti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İşçileri kurtarmak için gidiyorlar

SONRAKİ HABER

Böyle Başkan görülmedi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.