ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 10:50

Siirt Sanayici ve İş Adamları Derneği iftar verdi

Siirt Sanayici ve İş Adamları Derneği iftar verdi


İş adamları, Siirt İş Adamları Derneği'nin (SİAD) geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

SİAD, ildeki iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarına iftar yemeği verdi. Öğretmenevi restoranında verilen iftar yemeğine AK Parti Milletvekili Osman Ören, Belediye Başkanı Selim Sadak, vali yardımcıları Mustafa Pala ve Gürbüz Saltaş, AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş ve diğer davetliler katıldı. İftar yemeğinin ardından SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Pamukçu, SİAD ve Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) faaliyetlerini hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Dernek Başkanı M. Faruk Pamukçu yaptığı konuşmada günün birlik beraberlik günü olduğunu belirtti. Pamukçu şunları söyledi: “Gün birlik beraberlik günüdür. Gün, omuz omuza daha güzel. Daha refah bir Türkiye için çalışma günüdür. Gün el ele gönül gönüle vererek çalışacağımız gündür.”

AK Parti Milletvekili Osman Ören de yaptığı konuşmada Müslüman toplumların çektiği sıkıntılara dikkat çekti. Keşmir, Filistin, Mısır, Suriye ve daha birçok yerde Müslüman toplumların büyük sıkıntı içerisinde olduğunu belirten Ören, bu toplumlara dua edilmesini istedi. İftar yemeğinin ardından TUSKON tanıtım filmi izlendi. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER