ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:26

Şifa servis araçlarını yeniledi

Şifa servis araçlarını yeniledi


Özel Şifa Hastanesi, hasta taşımacılığında kullanılmak üzere 4 yeni servis aracını kiralama yoluyla hizmete soktu. Başhekim Opr. Dr. Sabahattin Dalga, şehir merkezine uzak oldukları için söz konusu servis araçlarını hizmete soktuklarını söyledi.

Dalga, belediye ve özel halk otobüslerinin de hastaneye yolcu taşımasına rağmen, artan talebin karşılamasında yaşanan sıkıntı üzerine servis araçlarını kiralama yoluna gittiklerini söyledi. Hastanemize başvurular son yıllarda üç kat arttı. Artan yoğunlukla birlikte ulaşım şikâyetleri de çoğaldı. Özellikle hastanede işi biten hastalar otobüsün gelmesini beklemeden gitmek istiyor. Bazen de özel hastanesiniz bir servisiniz yok mu!diye tepki gösteriyorlardı. Bu şikayetleri azaltma adına hastane yönetimi olarak araç kiralama kararı aldık.” dedi.

Başhekim, servis araçlarının mesai saatleri içerisinde hizmet vereceklerine vurgu yaparak,"Servislerimiz hastane önünden 30 dakika arayla kalkarak ücretsiz olarak hasta ve yakınlarını belirlenen güzergâhlardan geçecek." diye konuştu. Dalga, kiralanan araçlardan birisinin ise diyaliz hastalarının naklinde kullanılacağını sözlerine ekledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER