ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 17:44

Seydişehir Belediyesi karatecileri milli unvanıyla döndü

Seydişehir Belediyesi karatecileri milli unvanıyla döndü


Erzurum'da hfta sonu düzenlenen 10. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası'na katılan Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımı milli sporcu yetiştirmenin gururunu yaşıyor.

Seydişehir Belediyesi Belediye Spor Kulübü Karate Kulübü 12 ülke, 90 kulüp ve 1700 sporcunun katıldığı 10. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası'nda ilçeyi ve bölgeyi başarıyla temsil etti. 10 sporcu ile katıldığı turnuvada 2 sporcu millilik unvanı almaya hak kazandı. Ulviye Karaboğa 30 kg'da 2. ve Ramazan Ateş 57 kg'da 3.'lük madalyaları aldılar.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Ali Osman Güler, "Sporcularımızın yetiştirilmesinde ve turnuvalara katılmamız konusunda bizden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Abdulkadir Çat ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum. Hedefimiz yakında Kocaeli'nde yapılacak dünya şampiyonasında daha iyi başarılara imza atıp, dünya şampiyonu çıkartmaktır." dedi.

Çat, antrenör Ali Osman Güler'i ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik ederek, Kocaeli'nde yapılacak dünya şampiyonasında başarılar diledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER