ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Şubat 2014 Pazartesi 13:11

Sekmen ve Bulutlar, Tuzcu Mahallesi'ni ziyaret etti

Sekmen ve Bulutlar, Tuzcu Mahallesini ziyaret etti


AKP Erzurum Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Sekmen ile Palandöken Belediye Başkanı ve başkan adayı Orhan Bulutlar, seçim gezileri kapsamında Tuzcu Mahallesi'ne ziyarette bulundu.

Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar köy statüsündeki mahalle sokaklarının baharla birlikte kilitli taş döşeneceğini söyledi. Bulutlar, verdikleri sözü yerine getirmekle tanındıklarını iddia ederek, "Bilirsiniz ki yapamayacağım işin sözünü asla vermem buradan söz veriyorum. Köy iken mahalleye dönüştürülen tüm köylerimizin yollarını ve sokaklarına kilitli taş döşenecek. Çünkü merkez mahallelerimizin yüzde 90 sokaklarını tamamladık. Artık ağırlığımızı bu köy mahallelerimize vereceğiz. Belediye olarak 2014 yılı planımızı ve programımızı buna göre yaptık." dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sekmen ise mahallelilerin problemlerini dinledi. Sekmen, "Belediyeler yasasıyla büyük yetkilerle donatılmış bir belediye başkanı var artık. Büyükşehir Belediyesi demek Horasan ilçesinin bir köyü veya Çat ilçesinin köyü de seçilecek başkandan sorulacak. Tuzcu Mahallesi'nin problemlerini biliyorum. Seçilmemiz halinde bunların üstesinden geleceğiz." dedi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER