ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 11:00

Seferihisar 4. Kültürler Buluşması devam ediyor

Seferihisar 4. Kültürler Buluşması devam ediyor


İzmir'in Seferihisar Belediyesi öncülüğünde ilçedeki derneklerle birlikte hazırlanan 4. Kültürler Buluşması, Afyonkarahisarlılar gecesiyle devam etti. Afyonkarahisarlılar Derneği’nin evsahipliği yaptığı üçüncü gecede, Afyonkarahisar'ın lezzetlerinden ekmek arası döner sucuk ikram edildi.

TRT sanatçısı Şifa Yılmaz’ın seslendiridği Türk Sanat Müziği şarkılarıyla başlayan gecede konuşan Dernek Başkanı Ramazan Çakır, “Biz burada nereden gelirsek gelelim barış içerisinde yaşıyoruz, hepimiz Seferihisarlıyız diyoruz. Bize bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e çok teşekkür ediyorum.” dedi. Afyonkarahisarlı işadamı İbrahim Alimoğlu’nun da bir konuşma yaptığı gecede Çakır Başkan Soyer’e, diğer dernek başkanlarına ve eski başkanlara plaket takdim etti. Gece, Devlet Sanatçısı İsmail Koç ve Afyonkarahisarlı sanatçı Nevzat Altındağ’ın şarkılarıyla tamamlandı.

Kültürler Buluşması 24 Eylül 2013 Salı akşamı Karadenizliler, 25 Eylül Çarşamba Doğu ve Güneydoğu Anadolulular geceleriyle devam edecek, 26 Eylül Perşembe Yozgatlılar gecesiyle tamamlanacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER