ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 15:10

Sarıkaya’da şoförlere trafik eğitim semineri verildi


Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde 'Karayolları Trafik Güvenliği Haftası' etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şoförlere trafik eğitim semineri verildi.

Sarıkaya S.S Tur Minibüsçüler Kooperatifi salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Öggeş Bulut, S.S Tur Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Arif Yılmaz, servis ve taksi şoförleri katıldı.

Emniyet Müdürü Bulut, yaptığı konuşmada trafik kurallarının asla ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi. Bulut, "Trafik kurallarına hepimizin uyması halinde istediğimiz seviyeye ulaşabiliriz. Emniyet kemeri takılması can güvenlimiz açısından önemli olduğu her yönüyle belirtildiği halde takılmaması büyük yanlışlıktır. Kısacası trafik kuralarına hem kendi can ve mal güvenliğimiz açısından olduğu gibi başkalarının can ve mal güvenliği içinde uyulması gerekmektedir." dedi.

S.S Tur Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Arif Yılmaz da seminerin kendileri açısından oldukça verimli geçtiğini belirterek bu tür seminerlerin sık sık yapılması gerektiğini söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER