ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 15:52

Sarıkamış dönüşü Aldırmaz’a ziyaret

Sarıkamış dönüşü Aldırmaza ziyaret


Sarıkamış’ta donarak şehit düşen Mehmetçik için yapılan anma yürüyüşüne katılan Adanalı izciler, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Adana Gençlik Spor Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ve Türkiye İzcilik Federasyonu Adana İl Temsilcisi Seçil Binboğa’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Zihni Aldırmaz, izciliğin çok önemli özellikleri olduğunu, izcilerin çevreye ve insanlara karşı duyarlı bireyler olduğunu söyledi. Zihni Aldırmaz, izcileri Sarıkamış’ta Adana’yı temsil etmelerinden dolayı kutladı.

Adana Gençlik Spor Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa da Sarıkamış’a Adana’dan iki otobüs gittiklerini ve bu imkanları kendilerine Aldırmaz’ın sağladığını anlattı. Verdiği destekten dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür eden Ayhan Binboğa, “Bin izcinin katıldığı yürüyüşte Adana 94 izci ile temsil edildi. Yürüyüşe iki bakanımız da katıldı. Bize her zaman destek olan Başkanımız Sayın Zihni Aldırmaz’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Zihni Aldırmaz, izcilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER