ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 15:01

Sanat Derneği, Kadir Özübek'i ağırladı


Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Sanat Derneği’nin (BKSD) işbirliğiyle düzenlenen ‘Sanat Seminerleri’ne bu ay ünlü seslendirme sanatçısı Kadir Özübek konuk oldu.

‘Kulağını ver tanıdık gelecek’ sloganıyla çalışmalarını özetleyen ünlü seslendirme sanatçısı Kadir Özübek, ‘Kadir Özübek Hollywood’la’ adlı gösterisiyle Bursa’da sevenleriyle buluştu. Ayı Yogi ve Freddy Krueger başta olmak üzere Jamie Foxx, Forest Whitaker, John Goodman, Marlon Brando, Gene Hackmen, Robert De Niro, Benicio Del Toro, Danny De Vito, Tobin Bell, Anthony Anderson, M.C Gainey gibi birçok ünlü aktöre sesiyle can veren Özübek, Bursa’da bir günde 2 ayrı gösteriye imza attı. Özübek, Çocuk Sanat Evi BKSD Sahnesi'nde, yaklaşık 3 saat boyunca Hollywood karakterlerine kendi yazdığı öykülere yer verdi.

Türkiye’nin farklı kentlerinde de oyununu sahneleyecek olan Özübek, turne kapsamında geldiği Bursa’da Bilim ve Teknoloji Merkezi’ni de gezdi. Deneysel objeleri ilgiyle inceleyen Özübek, Bursa’nın bilim ve teknoloji alanında önemli bir konumda olduğunu ifade etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER