ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 21:52

Samsun Milletvekili Demir: Kazanımlar kolay elde edilmedi

Samsun Milletvekili Demir: Kazanımlar kolay elde edilmedi


AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, İlkadım ilçesinde köy ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Demir, Türkiye'nin nereden nereye geldiğinin hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini, ülkeye neler çektirildiğinin halen hatırlarda olduğunu belirtti.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Numanoğlu ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir; Kavacık, Uzgur, Tepecik, Ataşehir mahalleleri ile Çatkaya ve Çelikalan köylerine program gerçekleştirdi. Köy ve mahalle sorunlarını yerinde dinleyen, görüş ve önerileri alan Demir, muhtar ve vatandaşlarla toplantı yaptı.

Mahalleri gezerek incelemelerde bulunan Demir, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Köy ve mahalle sorunlarının çözümü noktasında yerel bazda önemli çalışmaların yapıldığını, eksikliklerin büyük ölçüde giderildiğini belirten Demir, gezilerde yapılması gereken hizmetlerin bizzat tespit edildiğini, bu yönde çalışmaların gerçekleştirildiğini kaydetti. Türkiye'nin nereden nereye geldiğinin hiç bir zaman unutulmaması, ülkeye neler çektirildiğinin halen hatırlarda olduğunun altını çizen Demir, AK Parti iktidarının verdiği hizmet mücadelesinin ise sonuç verdiğini vurguladı.

Türkiye'de son 10 yıl içerisinde elde edilen kazanımların kolay elde edilmediğini, birçok engelleme ve zorluklara rağmen başarı sağlandığını ifade eden Demir, "AK Parti, ülkenin kazanımlarını artırmak, vatandaşının birinci sınıf vatandaş statüsünde olması için büyük çabalar harcadı. Verilen emekler netice verdi, şu an ülkemiz AK Parti iktidarı sayesinde 10 yıl içerisinde her alanda en çok kazanım ve gelişim sağlayan ülke konumuna geldi. Ekonomi, eğitim, sağlık, ulaşım, kültür, sanat, spor, alt, üst yapı aklımıza gelen yüzlerce alanda hızlı ilerleme kaydedildi. Halkımız rahat bir nefes aldı, Türkiye'de yaşamanın rahatı, huzuru tadıldı. Tabi yapılacak daha çok çalışma var. Durma yok. Eksiklikler mutlaka vardır. Halkımızla birlikte, tüm sorunlarımızı geride bırakacağız. Tabi halen ülkemizde huzurumuzu bozmak için çaba harcayanlar da bir yandan durmuyor. Unutulmamalı, Türkiye kazanımlarını kolay elde etmedi. Herkesin sağduyu ve özveri ile ülkeye sahip çıkması gerekli." dedi.

Demokrasiyi benimsemiş bir iktidarın, insan hakları kavramını olmazsa olmaz olarak gördüğünü vurgulayan Demir, Türkiye'nin özgürlükler noktasında sınıf atlayan bir ülke konumuna geldiğini, özgürlük çizgisinin ise mutlaka korunması gerektiğini kaydetti. Demir, kazanımlar sağlayan AK Parti iktidarına halkın desteğinin artarak devam etmesinin de güç verdiğini sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER