ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 17:47

Samsun Lovelet’te similatör keyfi

Samsun Lovelette similatör keyfi


Lovelet Alışveriş Merkezi, Samsun’da bir ilke daha imzasını attı. Yine farklı, yine yeni bir etkinlikle ziyaretçilerine kapılarını açan Lovelet, Türkiye’nin en çok dinlenen radyodan Power FM’in similatör gösterisini Samsunlularla buluşturdu. Similatör keyfi yaşayan vatandaşlar, neşeli ve keyifli dakikalar yaşadı.

Sektörün en yenilikçi, en atak, teknolojiyi en iyi takip eden radyolarından Power FM, dinleyicilerini sadece müziğin en iyisiyle değil, eğlence ve etkinliklerle de buluşturmaya devam ediyor. Samsun’da ilk buluşmasını kentin ilk ve en büyük alışveriş merkezi Lovelet’te yapan Power FM simülatörü, halkın hizmetine açıldı.

27 Ağustos-3 Eylül tarihlerinde Karadeniz’in en büyük outleti Samsun Lovelet’te bulunacak olan Power FM similatörü, ilk günden büyük ilgi gördü. Coca Cola-Power FM işbirliği ile düzenlenen 5D simülatör gösterileri daha ilk günden ziyaretçiler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Etkinlik, ziyaretçilere eğlenceli dakikalar sunarak, her gün farklı simülatör gösterileri izleme imkanı da veriyor.
Lovelet’in giriş noktasında ziyaretçileri karşılayan similatör, görünüşüyle de merak uyandırıyor. Alışveriş merkezine gelen müşteriler, katılımın ücretsiz olduğu similatörde eğlenceli anlar yaşıyor. 3 Eylül’de sona erecek Power FM similatörü, 5-12 ve 13-22 Eylül tarihleri arasında yine Lovelet’te olacak.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER