ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 12:56

Şampiyonlardan Aldırmaz’a teşekkür ziyareti


 Denizli’de yapılan Türkiye Şampiyonasından 2 birincilik, 1 ikincilik ve 2 üçüncülük ile dönen Adanalı kick boksçular, Zihni Aldırmaz’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a çiçek veren ve eldiven hediye eden Kick Boks Adana İl Temsilcisi Şeyhmus Baysal, “Şampiyonaya giderken en büyük desteği Büyükşehir Belediyesi’nden gördük. Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz bize her zaman destek oldu. Aynı desteği ilçe belediyelerinden de bekliyoruz. Onlarla da görüştük. Umuyoruz ki bize destek olacaklardır.” dedi.
Zihni Aldırmaz’ın eski bir sporcu olmasının kendileri için avantaj olduğunu kaydeden Şeyhmus Baysal, kendilerine verilen destek sürdükçe daha büyük başarılar elde edeceklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, başarılı sporcuları kutladı ve başarılarının devamını diledi. Sporcuların milli takım forması giymesinden dolayı iftihar ettiğini kaydeden Zihni Aldırmaz, bundan sonra da amatör sporculara desteklerinin süreceğini ifade etti. Zihni Aldırmaz, “Adana’ya üç spor salonu yaptık. Ancak gönül istiyor ki her mahalleye bir spor salonu yapalım.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER