ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 14:59

Sakarya’da asfalt ve iş sağlığı eğitimi

Sakaryada asfalt ve iş sağlığı eğitimi


Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 'Asfalt ve İş Sağlığı Güvenliği' konulu eğitim düzenledi.

        Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iktisadi teşekküllerinden İSFALT'ın desteği ile bir otelde 'Asfalt ve İş Sağlığı Güvenliği' konulu 2 gün süren eğitim verdi. Eğitime Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan ve İSFALT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Sönmez ile Yol Bakım Onarım Şube Müdürlüğü asfalt ekibi katıldı.

        Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, yaptığı konuşmada, yenililikleri takip etmenin çok önemli olduğunu belirtti. Turan, "Yenilikler eğitimlerle takip edilmeli. Bu hizmet noktalarındaki uygulamaların verimliliğini ve etkinliği arttırır. Üretim ve uygulama alanlarındaki uzmanlığıyla bilgi ve tecrübe birikimine sahip İSFALT’a verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

        İSFALT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Sönmez ise imkânlar ölçüsünde en iyi hizmeti vatandaşa sunmak zorunda olduklarını dile getirdi. Sönmez, “Asfalt uygulamaları, önemli hizmet alanlarından biri olduğu için eğitimlerle kendimizi geliştireceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile faydalı bir uygulama gerçekleştirdik. Kendilerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.

        Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Murteza Oktar ise eğitimde, asfalt üretimi, asfaltta kalite kontrol esasları, asfaltta yenilikler, asfalt uygulamaları, iş sağlığı ve güvenliği konularını ele aldıklarını vurguladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER