ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:03

Resim yarışmasında Gaziantep’i temsil edecekler


Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu Koleji öğrencileri, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Diyabet’ konulu resim yarışmasında çifte birincilik alarak Gaziantep’i temsil etme hakkı kazandı.

Sağlık Bakanlığı’nın ülke genelinde düzenlediği yarışmanın Gaziantep ili sonuçları açıklandı. Diyabet hastalığına dikkat çekmek için yapılan yarışmada Özel Emine Nakıboğlu Koleji’nden Tuba Nur Acun ilkokul birincisi, Melike Gökkaya ise ortaokul birincisi oldu. İl elemelerinde çifte birincilik alan Özel Emine Nakıboğlu Koleji öğrencileri, ülke çapında yapılacak değerlendirmede iki eserle Gaziantep’i temsil edecek.

Okul Müdürü Süleyman Eski, kazanılan başarıların kurum olarak kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, "Öğrencilerimizin eğitimde aldığı başarılardan sonra görsel sanatlar dalında da başarıları olması bizleri onurlandırmıştır. Kurum olarak hedefimiz geleceğimiz olan çocuklarımızı çok yönlü yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, ülke çapındaki elemelerde başarılar diliyorum." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER