ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 14:29

Recep Altepe’ye spora katkı ödülü


Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Meşin Yuvarlak Başarı Ödülleri’ programında Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye spora verdiği önem ve katkılar nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

    Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Meşin Yuvarlak Başarı Ödülleri’ programı Almira Otel’de yapıldı. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yanı sıra Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Satık, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar ile futbolcular, teknik adamlar ve spor kulüplerinin yöneticileri katıldı.

    Bursa’nın ‘spor kenti’ olması yolunda göreve geldikleri ilk günden bu yana önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni stadyumdan amatör spor kulüplerine ve eğitim kurumlarına kadar ihtiyaç duyular her bölgeye spor tesisi kazandırdıklarını hatırlattı. Çatı montajı devam eden yeni stadyumun dünyada parmakla gösterilecek ender stadyumlardan biri olacağını kaydeden Başkan Altepe, “Bursa’yı spor kenti yapmak en önemli hedeflerimiz arasındaydı. Bu hedefe adım adım yaklaşıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Öğrenci sporcu sayısında İstanbul’u yakalamış durumdayız. Spora desteklerimiz bundan sonra da hız kesmeden devam edecek.” dedi.

    Programın sonunda Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Sedat Özbağ ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar, Başkan Altepe’ye spora katkıları nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER