ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 16:37

Rakip boksörler KEYDER'de bir araya geldi


Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası için Samsun’da bulunan Malatya, Batman, Mersin, Van ile Çarşamba bölgesi boksörleri ve antrenörleri KEYDER’de düzenlenen yemekte buluştu.

Karadeniz Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KEYDER) Başkanı Ömer Kabaş, 2-7 Şubat 2014 tarihleri arasında Canik Atatürk Spor Salonun' da yapılan Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası'nın, 58 ilden 544 sporcunun katılımıyla devam ettiğini belirtti. Kabaş, Samsun’da bulunan sporcu ve antrenörlerle kaynaşma amacıyla bir araya geldiklerini söyledi. Ttüm sporculara dernek olarak başarılar dilediklerini kaydeden Kabaş, “Biz insan merkezli, tüm çalışmalarını insana hizmete odaklamış bir derneğiz. Öğrenci, öğretmen, veli veya toplumun tümüne yönelik yaptığımız tüm faaliyetlerin özünde insan var. 'İnsan düzelirse dünya düzelir' prensibiyle hareket ediyor, kendimizden başlamak suretiyle birebir insanın düzelmesi idealine hizmet etmeye çalışıyoruz.” dedi.

Derneğin yaptığı çalışmalar ve faaliyetlerden bahseden Ömer Kabaş, şampiyonada rakip olacak olan sporcuları dernek çatısı altında ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.

Sporcular ve antrenörler, yemektan sonra kendi aralarında sohbet etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER