ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 13:30

Pursaklar Belediyesi asfalt çalışmaları için silindir aldı

Pursaklar Belediyesi asfalt çalışmaları için silindir aldı


 Ankara Pursaklar Belediyesi güçlenen araç filosuna asfalt-yama işlerinde kullanılmak üzere aldığı bir adet silindir makinesini dâhil etti. Silindirin test sürüşünü ise Başkan Çetin yaptı.

        Artan hizmet kalitesi ile her geçen gün büyüyen Pursaklar’a daha iyi hizmet edebilmek için araç filosunu güçlendiren Pursaklar Belediyesi, asfalt çalışmalarına hız verdi. Alınan yeni kamyonlar ve iş makinelerinin ardından şimdi de asfalt-yama işlerinde kullanılmak üzere bir adet silindir alındı.

        Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Pursaklar’ı geleceğe hazırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, silindir aracını belediyenin Fen İşleri kampüsünde inceledi. Pursaklar'da önemli hizmetler yapıldığını belirten Başkan Çetin, yeni araçla Pursaklar halkına daha güzel hizmet verileceğini kaydetti.

        Başkan, "Hemşehrilerimize daha iyi hizmet sunmak ve ilçemizi geleceğe hazırlamak için hep birlikte çalışıyoruz. Yaz mevsiminde binlerce ton asfalt atarak ilçemizin alt yapısını geliştirdik. Hizmet alanımız geniş olduğu için yeni araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Geçtiğimiz kış mevsiminde de 14 adet yeni araç ile filomuzu güçlendirip, hizmet kalitemizi artırdık." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER