ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 12:37

Polisten öğrencilere Antalya gezisi

Polisten öğrencilere Antalya gezisi


Antlaya Demre Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Gelecek Eğitimle Gelecek Projesi' çerçevesinde 80. Yıl, Karabucak ve Yusuf Özek ilkokullarından 21 öğrenci Antalya gezisi ile ödüllendirildi.

    Demre Emniyet Müdürü Soner Yalım yaptığı açıklamada, proje kapsamında 3 ilkokuldan belirlenen öğrencilere Antalya gezisi hediye ederek, öğrencileri çeşitli etkinliklere katılmalarını sağladıklarını söyledi.

    Antalya gezisinde öğrencilerin Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Atlı Birlik Grup Amirliği'ni ziyaret ettiklerini ifade eden Yalım, burada öğrencileri Toplum Destekli Şube Müdürlüğüne ait Polirobotun karşıladığını kaydetti.

Öğrencilerin daha sonra Akvaryum, Minicity'i gezdiklerini belirten Yalım, "Öğrencilerimiz ayrıca Emniyet Müdürlüğü'ne ait atlara bindirilerek gezdirildi. Öğrencilerimizin hiç biri yaptığımız etkinliklere daha önce katılmamış öğrencilerden seçildi. Güzel bir günün sonunda ilçemize dönen öğrencilerimize ayrıca Trafik Haftası dolayısıyla kask ve kalemlik hediye ettik." diye konuştu.

Yalım, Demre Emniyet Müdürlüğü olarak Gelecek Eğitimle Gelecek Projesi kapsamında etkinliklerin bundan sonraki dönemlerde de kapsamını genişleterek sürdürmeyi planladıklarını bildirdi. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER