ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 16:06

Polis amcalarından lunapark eğlencesi

Polis amcalarından lunapark eğlencesi


Elazığ Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından minik öğrenciler luna parka götürüldü.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, 2013 yılı başında hayata geçirilen "Balon tiyatrosu" ile "Çocuk ve gençlerin mutluluğu için el ele" projeleri çerçevesinde ilkokul öğrencilerini lunaparka götürdü.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Ufuk Şahin, "2013 yılı başlarında başlatmış olduğumuz Balon tiyatrosu ile Çocuk ve gençlerin mutluluğu için el ele projeleri çerçevesinde öğrencilerimizi lunaparka getirdik"dedi.

Lunapark faaliyetinin Pazartesi,Çarşamba ve Cuma ile önümüzdeki hafta Pazartesi olacak şekilde 4 gün boyunca devam edeceğini ifade eden Şahin, hedeflerinin 400 öğrenciye ulaşmak olduğunu belirtti.
Şahin, "Bu hafta Salı ve Perşembe günleri 200 lise öğrencisi ile mesire alanında piknik yapmayı planlıyoruz.Amacımız yavrularımız ile hem kucaklaşıp Devletimizin sıcak yüzü ile kaynaştırmak hemde dezavantajlı mahallelerde okuyan çocuklardan hiç lunaparka gelmemiş olanlar var.Onları bir nebze mutlu edebiliyorsan ne mutlu bize diyoruz." dedi.

Öğrenciler Yiğit Emir Baştaş ile Tayfun Yüksel ise, ilk defa luna parka geldiklerini ve mutlu olduklarını ifade ederek, korku tüneline binmek istediklerini kaydetti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER