ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2013 Perşembe 23:40

Peygamber Efendimizi dualarla andılar

Peygamber Efendimizi dualarla andılar


Tokat Yeşilırmak Sağlık Gönüllüleri Derneği Erbaa Şubesi sağlık çalışanlarına ve doktorlara Mevlit Kandili dolayısıyla program düzenlendi. Özel bir restoranda gerçekleşen program da Peygamber Efendimiz (s.a) dualarla anıldı.

Tokat’ın Erbaa ilçesinde sağlık gönüllüleri “Kutlu Doğum Programı” nedeniyle bir araya geldi. Çok sayıda doktorun katıldığı programda Peygamber Efendimiz (s.a) dualarla anıldı. Tokat Yeşilırmak Sağlık Gönüllüleri Derneği Erbaalı gönüllüleri özel bir restoran da bir araya gelerek Mevlit Kandili programı düzenlendi. Yemek ikramıyla başlayan program ilahi ve görsel sunumla devam etti.

Programa Erbaa İlçe Sağlık Müdürü Sinan Gencay, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. İbrahim Ateş ve çok sayıda sağlık personeli katıldı.

İlahi gurubunun da sahne aldığı gecede Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a) dualarla anıldı. Gecede konuşma yapan İlçe Sağlık Müdürü Sinan Gencay, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i (s.a.s) burada anmaktan O'na dualar göndermekten daha büyük bir duygu olamaz. Bu programı hazırlayan herkese teşekkür eder, tüm sağlık çalışanların kandilini kutlarım” dedi.

Programa katılanlara üzerinde hadisler yazılı şeker ve hediyeler dağıtıldı. Program Yeşilırmak Sağlık Gönüllülerinden Dr. Barış Subaşı’nın teşekkür konuşmasıyla son buldu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER