ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 11:30

Panayırdaki ücretsiz şenliğe çocuk akını


Beypazarı ilçesindeki Ankara Parkı’nda kurulan ‘Mahallede Şenlik Var’ panayırındaki ücretsiz eğlenceye çocuklar akın etti. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği panayır, 13 Ağustos itibarı ile kapılarını açtı.

Çeşitli yaş grupları için şişme oyun parkurları, akülü motosiklet parkuru ve çeşitli hareketli oyuncakların yer aldığı panayırda kurulan sahnede oyun havaları ve pop müzik konserleri verildi. Adeta bayram yerine dönen Ankara Parkı’nda oyuncakların başında uzun kuyruklar oluştu. Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp, alanda vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti. Tüm oyuncakların ve parkurların ücretsiz olduğu panayırda ayrıca hediye çekilişi için ücretsiz biletler dağıtıldı.

Başkan Özalp’in de katıldığı kura çekilişinde uzaktan kumandalı helikopter, oyun konsolu, cep telefonu, bisiklet gibi çeşitli hediyeler talihlilerin yüzünü güldürdü. Çekiliş sonrası Çin’den gelen dans gruplarının akrobatik gösterileri izleyenlerden büyük alkış aldı. Panayır, 16 Ağustos Cuma günü akşamına kadar Ankara Parkı’nda eğlendirmeye devam edecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER