ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 18:19

Özhaseki, sivil toplum kuruluşlarını kabul etti


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Talasemi ve Lösemililer Derneği yönetimi ile Makine Mühendisler Odası Kayseri Şubesi yönetimini kabul etti.

Talasemi ve Lösemililer Derneği Genel Başkanı Faruk Başdemir ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Bir süre önce genel kurul yaparak yeni yönetimlerini oluşturduklarını belirten Dernek Başkanı Başdemir, Başkan Özhaseki'nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirterek, "Sivil toplum kuruluşlarına verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyoruz." dedi. Başdemir, ayrıca Başkan Özhaseki'ye yaptığı başarılı çalışmalarından ötürü derneklerinin başarı belgesini takdim etti.

Kısa süre önce genel kurulunu yapan Makine Mühendisler Odası Kayseri Şubesi yönetimi de Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Şube Başkanı Ersin Fener, odalarıyla ilgili Başkan Özhaseki'ye bilgi vererek Kayseri'de yaklaşık 3 bin civarında makine mühendisi olduğunu belirtti. Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi ile çok güzel çalışmalar yaptıklarını ifade eden Fener, benzer çalışmaları devam ettirmek istediklerini kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER