ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2014 Perşembe 18:19

Özel Çağlayan Ufuk Kurumları muhasebecileri ağırladı


Özel Çağlayan Ufuk Eğitim Kurumları, 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası münasebetiyle Muş merkezde faaliyet gösteren muhasebeci ve mali müşavirleri ağırladı.

Okul hizmet binası yemekhanesinde verilen yemeğe birçok muhasebeci ve çalışanları katıldı. Muhasebeciler Haftası'nı kutlama amacıyla bir konuşma yapan Muş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Halil Subaşı, “Bizim günümüzde bizleri hiç unutmayan her defasında hatırlayarak, bizleri onurlandıran Lale Eğitim Şirketi ve Özel Çağlayan Ufuk Eğitim Kurumları'na teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Düzenlenen programa katılan muhasebeci ve çalışanlarına teşekkür eden Özel Çağlayan Ufuk Eğitim Kurumları Müdürü Cengiz Karakuş, bu etkinliği bir başlangıç olarak kabul ettiklerini ve devam etmesi için gayret edeceklerini söyledi. Karakuş, konuşmasında, Vergi Haftası ile bir araya gelen Muhasebe Haftası'nın tüm meslek mensupları için sorunların çözüldüğü, devlete olan katkıların artarak devam edeceği günler için bir başlangıç olmasını diledi. Karakuş, şunları söyledi: “Muhasebe mesleği, günümüz Türkiyesinde en çok önem verilen ve en çok iş alanına sahip olan bir meslektir. Türkiye'de şu an en çok aranan nitelikli elemanların başlarında muhasebe elemanları gelmektedir. Böyle ilgi gören bir alanın da mesleğinin önemi ve ilgisi büyük olmaktadır. Ülkemiz genelinde 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu'nun verdiği yetkiye istinaden hizmet veren meslek mensuplarının günü olarak kutlanan 01-07 Mart Muhasebeciler Haftası Muş ve ülke genelindeki tüm meslek mensuplarımıza kutlu olsun.”

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER