ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 18:28

"Oy oranımızı yüzde 70 yapacağız"


 AK Parti İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, yüzde 50 olan oylarını bir dahaki seçimde yüzde 70'e çıkarmak istediklerini söyledi.

Osmaniye'de AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısı Cebelibereket Kültür Merkezi'nde yapıldı. Programda açılış konuşması yapan İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, insanlara hizmet etme aşkı ile yola çıktıklarını belirtti. AK Parti’nin her gün hizmetlerine bir yenisini ekleyerek büyüdüğünü ifade eden Arslantaş, “Bazıları bize oy verenlerin cahil, bilinçsiz kesim olduğunu söylediler, bize oy verenleri küçük gördüler, ama bu halk kendisinin içinden doğan, kendisini temsil eden AK Partiyi her seçimde biraz daha güçlendirdi. Bizim insanımız inançlı, samimi ve kültürlü olduğu için oy verdi. Allah’ın izni ile yüzde 50’yi bulan oy oranımızı yüzde 70 yapacağız. Biz bu konuda bu millete güveniyoruz.” dedi.
Arslantaş, konuşmasının devamında Osmaniye’ye 10 yılda yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi.

AK Parti Osmaniye Milletvekili Dr.Suat Önal ise iktidarın hizmetlerinin hız kesmeden ülke genelinde devam ettiğini belirtti. Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın her zaman mağdurun ve mazlumun, garibin ve gürabanın yanında olduğunu ifade eden Önal, “Ekonomisi güçlü olmayan, dışarıdan borç alan devletler, emir almaya mahkûmdurlar. IMF’siz bir hayat, Türkiye için hayaldi. Şimdi kredi veren bir ülke haline geldik. Hizmetleri aziz milletimizle paylaşmamış lazım. Ülkemizde güzel hizmetler yapılıyor, bunları halkımıza anlatmak için bizlere büyük görevler düşüyor. İnsan hafızası unutmaya eğimlidir, unutur. Biz 11 yılda, AK Parti iktidarında neler yapıldığını, nereden nereye geldiğimizi her fırsatta anlatmalıyız.’’şeklinde konuştu.

AK Parti Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Katsal ise ''Recep Tayyip Erdoğan ve benim için değil, bu memleketin geleceği için AK Partili olun.'' şeklinde konuştu. AK Parti için belediye başkanlığı seçimlerinin önemli olduğunu ifade eden Kastal, aday adayı olmayı düşünenlere, ''Aday gösterilmediğinizde de birlikte olacaksak, aday adayı olun. Aday olamayınca gidip başka partiye çalışacaksanız hiç aday adayı olmayın.'' ifadesini kullandı.

Programa, AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Mehmet Erdoğan ve partililer katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER