ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 16:56

Oto tamircilerinde site sevinci


Adana Oto Motor Tamirciler, Adana Oto Elektrikçiler ve Adana Oto Kaportacılar Esnaf Odası’nca yaptırılan Seyhan Oto Sanayi Sitesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı.

Toplantı, Adana merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi eski Karayolları Fenni Muayene İstasyonu arkasındaki eski Meyna Fabrikası'na ait 85 dönüm arazi üzerine yapımı tamamlanan 348 işyerinin yer aldığı Seyhan Oto Sanayi Sitesi'nde gerçekleştirildi. Programa katılan Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, AK Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası ve Site Başkanı Muhittin Doğan’ı tebrik etti.
Site Başkanı Muhittin Doğan, temeli 25 Nisan 2012 günü atılan ve içerisinde 2 lokanta, bir market, yeşil alan ve sağlık tesisi ile mescit de bulunan sitede iki farklı zemin oturumu ve asma kat ofise sahip 20 blokta toplam 348 dükkanın yer aldığını belirtti. 327 dükkanın satıldığını, 15 dükkanın henüz boş bulunduğunu aktaran Doğan, bundan sonraki süreçte ise Yüreğir’de yapılacak site için çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.
Konuşmalardan sonra protokol mensupları ile davetliler ve esnaflarla birlikte siteyi gezerek Başkan Doğan’dan bilgi aldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER