ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 18:57

Osmangazi, Tahmazoğlu'nu ağırladı

Osmangazi, Tahmazoğlunu ağırladı


Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olar ve karşılıklı ilişkilerin her gün geliştiği Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu ağırladı.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde düzenlenen 'Siyaset Akademisi'ne konuşmacı olarak katılmak için Bursa’ya gelen Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

Mehmet Tahmazoğlu, Başkan Dündar’la birlikte Osmangazi Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan ve benzerlerine dünyanın önemli kentlerinde rastlanan 'Şehir Turu Otobüsü' ile şehir turu attı. Şahinbey’de de benzer bir uygulamayı başlatmak istediklerini anlatan Tahmazoğlu, Osmangazi Belediyesi ile her alanda olduğu gibi örnek projelerin Şahinbey’de uygulanması için de işbirliği yaptıklarını aktardı. Başkan Dündar ve ekibinin kendilerine önemli destek verdiğini anlatan Tahmazoğlu, "Osmangazi Belediyesi ile Şahinbey Belediyesi arasında kurduğumuz ilişkilerden çok memnunuz. Bugün Mustafakemalpaşa’da bir programımız var onun için geldik Bursa’ya. Osmangazi Belediye Başkanı Dündar'ı ziyaret etmek istedik. Kendisi bir süre önce Şahinbey’de bizi ziyaret etti. Bize de bugün kısmetmiş. İki belediye arasındaki ilişkileri daha da ileriye götürmenin gayreti içerisinde olacağız." dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu Osmangazi’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Osmangazi ve Şahinbey’in Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yer aldığına dikkati çeken Başkan Dündar, iki kurum arasındaki işbirliğinin her iki ilçeye de yarar sağlayacağın söyledi.

Osmangazi Belediyesi olarak her alanda işbirliğine açık olduklarının altını çizen Başkan Dündar, 'Şehir Turu Otobüsü' hakkında da Tahmazoğlu’na bilgi verdi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER