ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 13:52

ORTIR'da kalite yolculuğu sürüyor

ORTIRda kalite yolculuğu sürüyor


Bursa S.S. Orhangazi 196 Nolu Treyler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (ORTIR), kalite belgesini bu yıl da yeniliyor. 4 yıldır ISO 9001/2008 Kalite Yönetimi Sistemini sürdüren ORTIR’da bu yılın denetimleri yapıldı. Alberk QA Teknik firması tarafından sürdürülen denetimler sonrasında kalite standartları devam edecek.

ORTIR Danışmanı Gülin Ekim, ISO 9001 2008 kalitesini bu sene yeniden belgelendirme çalışmalarına başladıklarını belirterek, "4 yıldır başarı ile ISO 9001 kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bu hizmeti yönetim kurulumuz ve tüm personellerimiz ile vermeyi amaçladık, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor." dedi. ISO 9001 2008 kalitesi ile daha disiplinli ve sistematik bir hizmet verecekleri ifade eden Gülin Ekim, her zaman daha iyi bir hizmet vermek için tüm yönetim kurulu ve personelleriyle hazır olduklarını ifade etti.

ORTIR Kooperatif Başkanı Faik Ural ise kalite standartlarını giderek yükselttiklerini ifade ederek, bu çalışmalarda kendilerine destek veren üyelerine de teşekkürlerini sundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER