ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 11:50

Organize esnafı yola kavşak istiyor

Organize esnafı yola kavşak istiyor


Şanlıurfa Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi esnafı sanayi karşısında yola kavşak yapılmasını istiyor. Sanayiden çıkıp Viranşehir’e gitmek isteyen arabalar 8 kilometre yol kat ederek ancak ilçe yönüne hareket edebiliyor. Organize bölgesi esnaflarından Halilullah Bağcı, sanayi bölgesi kavşak eksikliğinden büyük kayıplar, kazalar ve zaman harcandığını belirterek en kısa zamanda sanayi bölgesi karşısında bir kavşağın inşa edilmesini istedi.

    Sanayi Bölgesi'nde alt yapı ve üst yapı sorunlarının da olduğuna dikkat çeken Bağcı, sorunlarının çözülmemesi halinde sanayiciler olarak yolu trafiğe kapatacaklarını dile getirdi.

    Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Murat Özalkalk, sanayi bölgesinde 26 adet işletmenin mevcut olduğunu belirterek organize bölgesinin altyapı ve yol sorunlarının olduğunu, başlayan çalışmaların en kısa sürede bitirmeyi hedeflediklerini söyledi. Ana sorunlarının kavşak olduğunu dile getiren Sanayi Bölgesi Müdürü Özalkalk, birçok kazanın bu yüzden olduğunu, bu eksikliğin de bir an önce tamamlanması gerektiğini vurguladı.

    Fabrika sahiplerinin bu kavşaktan dolayı çok kayıplar yaşadığını belirten Müdür Özalkalk, karayolları yetkililerinin bu sorunu bir an önce çözmeleri gerektiğini söyledi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER