ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 12:12

Öngel: Yatırımcıların OSB'ye ilgisi bizi sevindiriyor

Öngel: Yatırımcıların OSBye ilgisi bizi sevindiriyor


Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırımcıların ilgisinin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Silifke Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı, Kaymakam Fatih Damatlar başkanlığında yapıldı. OSB idare binasındaki toplantıya Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, İl Özel İdare avukatlarından Bilgen Dolay, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Doğan, OSB Müdürü Ali Kıl katıldı. OSB Müdürü Ali Kıl tarafından gündemde bulunan maddeler okunarak yönetim kurulu üyeleri bilgilendirildi.

Organize sanayi bölgesi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, OSB içerisindeki tüm arsa yollarını açtıklarını söyledi. OSB’nin gelişmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Öngel, “Bu çalışmalarımızla birlikte yine her parsele ulaşan yolların asfaltlanması için çalışmalar yürüten OSB Müdürlüğümüze araç-gereç ve iş gücü desteği vermekteyiz. Her geçen gün artan arsa talepleri OSB’nin büyüdüğünün bir göstergesidir.” dedi.

Türkiye’nin önde gelen bir jeneratör üretim firmasının arsa talebinde bulunduğunu aktaran Öngel şunları söyledi: “Hem iş alanlarının oluşması, hem ilçemizin kalkınması ve gelişmesi hem de bölgede istihdamın sağlanmasına büyük katkı sağlayacak olan OSB’deki gelişmeler bizleri sevindiriyor. Bu alanda yürütülen çalışmalara desteğimiz sürecek.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER