ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2013 Salı 17:56

OMEK, hem eğitiyor hem öğretiyor

OMEK, hem eğitiyor hem öğretiyor


Eskişehir'in Odunpazarı Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (OMEK), yalnızca sanat ve meslek öğretmekle kalmıyor, düzenlediği eğitim seminerleri ile de kursiyerlerini birçok konu hakkında bilinçlendiriyor.

Bu kapsamda, Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Sosyal Yaşam Merkezi Konferans Salonu'nda bir araya gelen OMEK kursiyerlerine, 'Yeterli ve Dengeli Beslenme' konulu bir seminer düzenlendi. Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğü Diyetisyeni Ece Tekin’in hazırlayıp, sinevizyon eşliğinde sunduğu 'Yeterli ve Dengeli Beslenme' konulu seminerde kursiyerlere düzenli ve dengeli beslenme ile ilgili kapsamlı bilgiler verildi.

OMEK’in gerçekleştirdiği çalışmaların kursiyerlerine sadece mesleki bilgi ve beceri kazandırmakla sınırlı olmadığını, kursiyerlerin birçok konu hakkında bilgi ve bilinç kazanmasına olanak sağlamak amacıyla çeşitli kurumlarla işbirliği içerisinde eğitim seminerleri düzenlediğini ifade eden OMEK yetkilileri, eğitim seminerlerinin bundan sonra da farklı konularla devam edeceğini vurguladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER