ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 18:34

Okullara desteğinden dolayı Selmanoğlu'na onurluk

Okullara desteğinden dolayı Selmanoğluna onurluk


Ziya Gökalp İlkokulu'na yapılan yardımlar dolayısıyla Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol tarafından onurluluk takdim edilen Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na bir onurluk da Mehmet Zeki İlkokulu'ndan geldi.

Elazığ Belediyesi tarafından yenilenen Mehmet Zeki İlkokulu'nun müdür ve öğretmenler odasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Kutbettin Yeşilkaya, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Arif Sayın, Milli Eğitim Şube Müdürü Zeki Ulufer, okul müdürü Sabahattin Key, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Minik bir kız öğrenci Başkan Selmanoğlu’nu okul girişinde çiçekle karşıladı. Okulda bir dizi inceleme yaparak öğretmen ve öğrencilerle görüşen Başkan Selmanoğlu’na öğretmen ve öğrenciler memnuniyetlerini iletti.

Mehmet Zeki İlkokul Müdürü Sabahattin Key yaptığı açıklamada, "Başkanımız eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını da imkânları derecesinde yapmaya çalışmıştır. Biz de müdür ve öğretmenler odasının ihtiyaca karşılık vermediğini gördük. Yenilenmesi için başkanımıza ricada bulunduk. Başkanımız da bizleri kırmadı ve kısa sürede müdür ve öğretmenler odasını yenilediler. Ben okulum adına çok değerli Belediye Başkanımıza ve Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Arif Sayın’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum." dedi.

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu da bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de eğitim kurumlarına yardımlarının artarak devam edeceğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugün Mehmet Zeki İlköğretim Okulundayız. Geçtiğimiz gün de Ziya Gökalp İlköğretim Okulu'ndaydık. Geçenlerde Ticaret Lisesi'nin gerek Gazi Endüstri Meslek Lisesi'nin spor salonlarını yeniden sevgili gençlerimiz için güzel şekilde dizayn etmiştik. Yine daha önceki haftalarda ise Maden'de rahmetlik Aydın Arslan İlköğretim Okulu'nda güzel bir çalışma yapmıştık. Elazığ’da bütün okullarımıza gerekli çalışmayı gösteriyoruz."

Konuşmaların ardından okulun yeni öğretmenler odası ve müdür odasının açılışı Başkan Selmanoğlu’nun isteğiyle okulun minik öğrencileri tarafından yapıldı. Eğitime katkıları dolayısıyla Milli Eğitim Şube Müdürü Zeki Ulufer tarafından Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na bir onurluk takdim edildi. Ulufer, katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Selmanoğlu’na teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER