ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 21:14

Okullara antrenman malzemesi dağıtıldı

Okullara antrenman malzemesi dağıtıldı


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nun geliştirdiği ve Batman Petrolspor Kulübü'nün gelişmesi için desteklediği 'Kulüp-Okul Futbolu Projesi'ne dahil olan okullara, okul içindeki etkinliklerde kullanmak üzere futbol antrenman malzemesi dağıtıldı.

Batman Petrolspor Kulüp binasında yapılan ve TPAO Bölge Müdürü Gökhan Akın, TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Petrol Spor Kulübü 2. Başkanı Habib Tanrıseven, proje sorumlu antrenörü Veysi Turan, okul beden eğitimi öğretmenleri ve okul yöneticilerinin katıldığı toplantı sonrasında, projeye dahil olan her okula 10’ar adet futbol topu, 50’şer adet işaret tabağı, 14’er adet yelek ve 1’er adet top filesi, toplamda 180 top, 900 işaret tabağı, 252 yelek ve 18 top filesi dağıtıldı.

Toplantıda konuşan TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın, ‘’Sosyal sorumluluğun bilincinde olan bir kurum olarak açık alan ve salon sporlarındaki amacımız, Batman gençlerini sağlıklı zihin ve beden birlikteliğini sağlamış bireyler olarak hayata hazırlamak, eskiden olduğu gibi yetenekli gençleri Türk sporuna kazandırmaktır.’’ dedi.

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan da yaptığı açıklamada, Batman Petrolspor'un, bölgenin köklü geçmişe sahip kulüplerinden biri olduğunu ifade ederek, "Farklı branşlarda yaptığı çalışmaları ve elde ettiği başarıları takdirle karşılıyoruz. Bu projenin gelişmesi için verdiği destekten dolayı başta TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın ve kulüp yöneticilerine teşekkür ederim. Ayrıca, bu projeye herhangi bir çıkar gözetmeksizin gönüllü olarak destek veren, toplumda gönüllülük bilincinin kendisine yer bulması ve geleceğimiz olan çocukların gelecekte başarılı bir yaşam sürmeleri için büyük bir emek harcayan saygıdeğer öğretmen ve okul yöneticilerime teşekkür ederim.‘’ diye ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER