ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 16:04

Öğrencilerin sabah çorbası belediyeden

Öğrencilerin sabah çorbası belediyeden


Eskişehir merkez Odunpazarı Belediyesi, Osmangazi Üniversitesi Kampüsü ve Yabancı Diller Fakültesi’nde üniversite öğrencilerine her sabah erken saatlerde sıcak çorba ikram ediyor.

Haftanın beş günü sabah 07.00 ile 10.00 saatleri arasında ikram edilen çorbalar öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor. Yöresel çorbaların ağırlıklı olduğu ikramda her gün farklı bir çorba çeşidi ile öğrencilere hizmet veren Odunpazarı Belediyesi, aynı zamanda farklı illerden gelen öğrencilerin yöresel yemekleri tanımalarına imkan sağlıyor.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, amaçlarının öğrencilere biraz olsun katkı sunmak ve yardımcı olmak olduğunu söyledi. Odunpazarı Belediyesi’nin çorba ikramından memnun olduklarını belirten öğrenciler ise “Her sabah evimizden ve yurtlarımızdan kahvaltı yapmadan çıkıyoruz. Okul önünde Odunpazarı Belediyesi tarafından her sabah dağıtılan sıcak çorba ikramı sayesinde derslere girmeden önce kahvaltımızı yapıyoruz. Odunpazarı Belediyesi’ne çorba ikramı için teşekkür ediyoruz.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER