SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Ekim 2014 Perşembe 13:13

Öğrenciler tarafından bulundu ama...

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/ogrenciler-tarafindan-bulundu-ama-1477071-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ogrenciler-tarafindan-bulundu-ama-1477071-622x360.jpg
Öğrenciler tarafından bulundu ama...

Kartal’da liseli öğrenciler tarafından deniz yüzeyinde görülen bir yunus görevlileri harekete geçirdi.


Denize girip, yunusu karaya yaklaştıran öğrenciler, balığı sahile çıkarmak için uzun süre uğraştı.

Kartal sahilinde karaya yakın mesafede görülen yunus liseli gençleri harekete geçirdi. Balığın yaralı olduğunu düşünerek denize giren gençler, yunusu sahil kenarına kadar getirdi. Yunusun yaralanarak öldüğü anlaşılırken, liseliler iple bağladıkları balığı sahile çıkarmak için uzun süre uğraş verdi. Bu sırada olay yerine gelen Deniz Polisi ise yunusun öldüğünün anlaşılması üzerine ayrıldı. Gençler, “Sahile yakın mesafede balığı gördük. Denize girerek buraya getirdik daha sonra da bağladık” dedi.

Öldüğü anlaşılan yunusun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir tekne ile alınarak sahilden götürüldüğü öğrenildi.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Yüzlerce kişi hastaneye koştu

SONRAKİ HABER

Minibüs çocuğun ayağını kopardı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.