SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Aralık 2014 Salı 20:51

Oğlu ve kızı konteyner kentte

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/oglu-ve-kizi-konteyner-kentte-1490800-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/oglu-ve-kizi-konteyner-kentte-1490800-622x360.jpg
Oğlu ve kızı konteyner kentte

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Oğlu Bilal Erdoğan ve Kızı Esra Albayrak TÜRGEV üyeleri ile birlikte Nizip ilçesinde bulunan Suriyelilerin kaldığı konteyner kenti ziyaret etti.


Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla saat 12.00 sularında Gaziantep’e gelen heyet, Nizip ilçesinde bulunan Suriyelilerin kaldığı konteyner kente geçti. Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak ile birlikte Türkiye Gençlik ve Eğitim Hizmetleri Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın, İstanbul Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir de yer aldı. Buradaki incelemelerin ardından, Gaziantep il merkezindeki bazı yerleri ziyaret eden heyete Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer ve çok sayıda yetkili eşlik etti.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Ege sarsıldı!

SONRAKİ HABER

’’Marmara depreminde yaşanacak en şiddetli...’’

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.