ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Ocak 2014 Pazartesi 16:55

Odunpazarı'nda her gün yüzlerce ailenin sofrası şenleniyor

Odunpazarında her gün yüzlerce ailenin sofrası şenleniyor

Eskişehir merkez ilçesi Odunpazarı Belediyesi her gün yüzlerce aileye sıcak yemek ikram ederek, yardımların en lezzetlisini gerçekleştiriyor.


Haftanın her günü öğle saatinde Emek Sosyal Hizmetler Binası’nda 150 aileye yemek ikram eden Odunpazarı Belediyesi, sunduğu hizmetle hem ihtiyaç sahibi hem de yemek pişiremeyecek durumda olan vatandaşlara yardım eli uzatıyor. Aşevinde, bir ailenin bir öğününü karşılayacak şekilde hazırlanan yemekler vatandaşların hem karnını doyuruyor, hem de onlara sağlıklı beslenme olanağı sunuyor.

Ayrıca her ay 100 aileye bir aylık gıda gereksinimini karşılayacak şekilde zengin bir içerikle hazırlanmış gıda paketleri dağıtan Odunpazarı Belediyesi, gıda paketlerini vatandaşların evlerine kadar teslim ederek sofralarını şenlendiriyor.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, amaçlarının ihtiyaç sahibi vatandaşlara gerekli yardım elini uzatmak olduğunu söyledi. Başkan Sakallı, “Odunpazarı Belediyesi olarak sorumluluğumuz altında yer alan bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın gereksinim duydukları tüm ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla yoğun bir çalışma içindeyiz; yardımlarımız için, sosyal hizmetler binasındaki arkadaşlarımız düzenli olarak çalışıyor, daha geniş kitlelere ulaşmak temel amacımızdır.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER