ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 18:55

Nuray Aksoy, Orhangazi’de klip çekti

Nuray Aksoy, Orhangazide klip çekti


Türk halk müziği sanatçısı Nuray Aksoy, yeni çıkacak albümünün ilk klibini Bursa Orhangazi’de çekti. Orhangazili organizatör Selahattin Çelik’in yapımcılığını yaptığı klip Nizamettin Alkan’ın otantik çiftlik evinde çekildi.

Türk halk müziği sanatçısı Nuray Aksoy, ilk albümünün hazırlıklarında son aşamaya geldi. Sanatçı, albümünün ‘İkorana’ adlı şarkısı için hazırladığı ilk klip çekimini de Orhangazi’de yaptı. Aksoy’un ilk albümünün yapımcılığını organizatör Selahattin Çelik’in sahibi olduğu Asya Müzik üstlendi. İlk klibin Yalova Termal ve şelalede başlayan çekimlerinin büyük bölümü Orhangazi’de çekildi. İlçedeki klip çekimleri işadamı Nizamettin Alkan’a ait otantik çiftlik evinde yapıldı.

Nuray Aksoy’un klip çekiminde ünlü oyuncular da sahne aldı. ‘Fadime Nine’ tiplemesi ile bilinen Ahmet Yıldırım ile bir zamanların izlenme rekorları kıran dizisi Aşkı Memnu’da oynayan ve şimdilerde Çocuklar Duymasın adlı dizide ‘Kasap’ rolündeki Alay Cihan da klipte rol aldı.

Asya Müzik sahibi Selahattin Çelik, klip çekimin ilçede yapılmasının Orhangazi’nin tanıtımı için de önemli olduğunu söyledi. Çelik, klip çekimi için evini açan Nizamettin Alkan’a da teşekkür etti. Klibin önümüzdeki günlerde ekranlarda yayınlanacağı bildirildi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER