ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ocak 2013 Salı 16:15

Nevşehir’de 7’den 87’de dostluk


Nevşehir’de 7’den 87’ye Spor Projesi kapsamında her kesimden insanlara spor yaptırmayı amaçlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu proje kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Nevşehir’de görev yapan yazı ve görsel basın mensupları Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü takımında İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Gençlik Merkezi Müdürü Eser Saat, Boks Antrenörü Nedim Baba, Masa Tenisi Antrenörü Mustafa Karadeniz, kurum çalışanlarından Yılmaz Sarıay, Kemal Mert, Fatih Özüdoğru, Toki Kız Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Şahin yer aldı.

Basın takımında ise Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Nevşehir Kent Haber Gazetesi ile Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Osman Koca, Anadolu Ajansı Nevşehir Büro Müdürü Yücel Velioğlu, Nevşehir Kent Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kemal Varış, Kapadokya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Hezenci, Nevşehir Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Çamur, Nevşehir Muşkara Gazetesi Yazı işleri Müdürü Mehmet Tolga Karaca ve Nevşehir Kent Haber Gazetesi Spor Muhabiri Mehmet Özdemir yer aldı.

Bol gollü ve dostluk içinde geçen maç 11-11 eşitlikle tamamlanırken, müsabakanın kazananı dostluk oldu.
Maç sonunda ev sahibi Gençlik Spor Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü takımı, basın mensuplarına tatlı ve çay ikramında bulundu. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, daha sonra basın mensuplarına düzenleme yapılan kondisyon salonunu gezdirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER